WALKING DEAD Greek Fanatics
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WALKING DEAD Greek Fanatics

Όλα τα νέα για την αγαπημένη μας σειρά θα τα βρείτε ΕΔΩ! Νέα, Spoiler, συζητήσεις αλλά και προσωπικές γνώμες συνθέτουν το καλύτερο site για τη σειρά!


You are not connected. Please login or register

Τι θα δούμε στο 2ο επεισόδιο

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Kostas Peri

Kostas Peri
Admin

...Καλημέρα σε όλους,θα γράψουμε κάποια πράγματα που έχουν βγει στην επιφάνεια και έχουν να κάνουν με το επόμενο επεισόδιο που αποτελούν spoiler...

Συνεχίζοντας...

3)Θα δούμε το γκρουπ του Gareth (γύρω στα 5 άτομα) να κυνηγάνε τον Ρικ κ τους υπόλοιπους και να πιάνει κάποιον όμηρο,και δυστυχώς η ομάδα δν θα το καταλάβει.

4)εντωμεταξύ θα έχουμε την Καρολ να βασανίζεται από τους "δαίμονες" της σχετικά με τα μικρά που σκότωσε και η ίδια  δεν θέλει να πει και πολλά αν κ θα έχει μερικές κουβέντες με κάποιους στην αρχή του επεισοδίου,ενώ θα πάρουμε μία μικρή γεύση από Beth (ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ)

5)Θα δούμε το αυτοκίνητο με τον σταυρό πάνω και ένα ανθρωποκυνηγητό... (το είχαμε αναφέρει σε παλαιότερη ανάρτηση στο blog!)

6)Θα μάθουμε αρκετά για τον Father Gabriel το τι κάνει εκεί πέρα κ ποιος ο σκοπός του,και επίσης θα δημιουργηθούν εντάσεις.Μην ξεχνάτε πως υπάρχουν προβλήματα όταν εισερχεται ένας νέος χαρακτήρας και τους μιλάει για το...Θεό.Θα μάθουμε και λίγα για το σημάδι στα δέντρα.

7)Το τέλος θα μας βρει στην εκκλησία ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ.....

CoolΕτοιμαστείτε για έναν λόγο μεταξύ του Rick και του Abraham όπου ο καθένας θα θέσει την αποψή του για το τι πρέπει να κάνουν σαν ομάδα...

https://greece.canadian-forum.com

Aurora Speeder

Aurora Speeder

Έλα, παραδέξου το. Έχεις μισθώσει φλιτζανού! Razz

Γουστάρω διαμάχη μεταξύ Rick και Abraham. Δεν θα ξέρω ποιον να διαλέξω! χα0χα00χα0

Όσο για την Carol, έχει ενοχές για τη Lizzie ή για τους αρρώστους που έκαψε στη φυλακή (sic);

Kostas Peri

Kostas Peri
Admin

Aurora Speeder wrote:Έλα, παραδέξου το. Έχεις μισθώσει φλιτζανού! Razz

Γουστάρω διαμάχη μεταξύ Rick και Abraham. Δεν θα ξέρω ποιον να διαλέξω! χα0χα00χα0

Όσο για την Carol, έχει ενοχές για τη Lizzie ή για τους αρρώστους που έκαψε στη φυλακή (sic);


χααχχα,όχι η φλιτζανού δν μου λέει τίποτα...όλο "σύννεφα" βλέπει κ θέλει κ άλλα 20 ευρα για να "καθαρίσει το τοπίο"....οπότε λέω "δρόμο φλιτζανου!"

Νομίζω πως θα είναι μια ενδιαφέρουσα μάχη μεταξύ των 2 "alpha male" όπως λένε. Δυο διαφορετικοί χαρακτήρες και δυναμικοί παράλληλα που ο καθένας έχει το σκοπό του.
Για την Carol νομίζω έχει και για τις 2 περιπτώσεις....γι αυτό πιστεύω πως είναι στο σημείο ή να γίνει ακόμα πιο δυνατή ή.......

https://greece.canadian-forum.com

Aurora Speeder

Aurora Speeder

Η φλιτζανού είναι επηρεασμένη από τη Ρένα Βλαχοπούλου στο Μια Ελληνίδα στο Χαρέμι; Πόσο κορυφαία γέλια έχει αυτή η ταινία;! Άσχετο, αλλά δεν έχει σημασία.

Πράγματι, όπως το είπες. Alpha males. Δύσκολα θα μπορέσει κάποιος να πάρει τη θέση του Rick, πάντως. Όχι τόσο στο κοινό ή από άποψη ικανοτήτων, αλλά κυρίως στη συνείδηση των υπολοίπων χαρακτήρων. Έχουν περάσει δια πυρός και σιδήρου με τον Rick που ακόμη κι αν πέθαινε, δύσκολα θα δέχονταν εύκολα κάποιον άλλο στη θέση του.

Η Carol είναι από τους λίγους χαρακτήρες που είναι πραγματικά απρόβλεπτη πλέον. Όσο παίζει το να μείνει και να τους βοηθήσει, άλλο τόσο παίζει και το να βροντίξει ένα "αντίο" και να μην την ξαναδούμε.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum